Objavljeno: Pet 08.10.2021.

Memorijalni turnir Blago Zadro: U finalu Osijek i Cibalia

Vukovar je domaćin osmom po redu Memorijalnom turniru Blago Zadro, a u finalnom će susretu igrati hrvatski prvoligaš Osijek i drugoligaš Cibalia.

U prvom polufinalu Osijek je s 4:1 svladao domaćina turnira, Vukovar 1991, jednu od najboljih trećeligaških hrvatskih momčadi. Uvodna dva pogotka na susretu je postigao Mihret Topčagić (22. i 39. minuta), dok je za Osijek još do kraja prvog poluvremena strijelac bio Pilj. U nastavku je prvo Barišić smanjio na 1:3, dok je konačnih 4:1 za Osijek postavio Gržan u 88. minuti.

Cibalia je u drugom polufinalu svladala Široki Brijeg s minimalnih 1:0. Utakmica je odlučena već u 12. minuti kada je jedini gol u susretu postigao Domagoj Pušić.

Memorijalni turnir Blago Zadro, polufinale: Vukovar 1991 - Osijek 1:4, Cibalia - Zrinjski 1:0