Objavljeno: Ned 13.09.2020.

Nezaustavljivi Puljić, premijerni pogodak Filipovića

Jakov Puljić, nekadašnji igrač Rijeke, sjajno se snašao u poljskom prvoligašu Jagielloniji gdje privlači pozornost stalnim pogocima.

U dvoboju trećeg kola poljske Ekstraklase njegova je momčad na domaćem terenu odigrala 2:2 protiv Podbeskidzie, a Puljić je u 49. minuti postigao gol za 1:2. Kasnije u susretu je Jagiellonia postigla još jedan pogodak za spašavanje od poraza.

Puljiću je ovo bio drugi ligaški pogodak u aktualnoj sezoni, ali i već šesti u posljednjih deset nastupa.

Premijerni je pogodak u dresu BATE Borisova postigao 27-godišnji hrvatski nogometaš Jakov Filipović. Njegova je momčad u 23. kolu bjeloruskog prvenstva svladala Smolević 5:2, a Filipović je u 76. minuti zabio za tadašnjih 4:1.

Filipoviću je to prvi gol u dresu sastava koji je na vrhu ljestvice izjednačen sa Šahtjar Soligorskom.