Objavljeno: Sri 25.09.2019.

PL International cup: Dinamo II startao pobjedom protiv Villarreala II

Druga momčad Dinama pobjedom je otvorila nastup na novom izdanju Premier League International cupa, u kojem je prošle sezone igrala finale i bila poražena od Bayerna II.

U prvom ogledu skupine A Dinamo II je u Aldershotu svladao Villarreal II s 2:1, a spomenimo i kako su preostale momčadi ove skupine Arsenal U-23 i Leicester U-23.

U 39. minuti Sandro Kulenović je izborio jedanaesterac kojeg je ujedno realizirao, a pritom je igrač Villarreala II Miguel zaradio crveni karton. Na 2:0 povećao je Antonio Marin u nadoknadi prvog poluvremena.

No, početkom nastavka Colado je u 51. smanjio na 1:2, dok je tri minute kasnije Gjira zaradio isključenje. S po deset igrača oba su sastava do kraja ogleda nizala prilike, ali je završilo uz 2:1 Dinama II.

Premier League International cup: Dinamo II - Villarreal II 2:1 (Kulenović 39.-11m, Marin 45.+1/Colado 51.)