Objavljeno: Uto 11.01.2022.

Prijateljska: Dinamo s 2:0 bolji od Olimpije

Nogometaši Dinama odigrali su na zimskim pripremama u Rovinju prvu prijateljsku utakmicu te su s 2:0 svladali ljubljansku Olimpiju, sastav koji se trenutačno nalazi na trećem mjestu ljestvice slovenskog prvenstva.

Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka, iako je Dinamo bio bolji i imao veći broj prilika. No, nesavladiv je ostao Ivan Banić, donedavni vratar Gorice, koji je u ovom susretu debitirao na vratima ljubljanske momčadi.

Nastavak utakmice odradila je potpuno nova momčad Dinama koja je bila konkretnija u odnosu na suigrače iz prvog dijela. Dinamo je brzopotezno postigao dva gola i riješio utakmicu. U 66. minuti strijelac je bio Menalo, a samo minutu kasnije Jurić je zabio za konačnih 2:0.

Prijateljska utakmica: Dinamo - Olimpija 2:0 (Menalo 66., Jurić 67.)