Objavljeno: Uto 25.01.2022.

Prijateljska: Varaždin vodio, Hajduk pobijedio 4:2

U trećem i posljednjem pripremnom susretu uoči nastavka sezone nogometaši Hajduka su na Poljudu bili bolji od drugoligaša Varaždina s 4:2.

U prvom poluvremenu bolji su bili Varaždinci koji su vrlo lako kažnjavali splitsku obranu. Iako je Hajduk poveo golom Ljubičića u osmoj minuti, nakon Livajine asistencije, gosti su okrenuli rezultat golovima Vuka u 17. i Šege u 28. minuti, uz pomoć Katića.

Hajduk je ipak ozbiljnije odigrao u nastavku. Prvo je Livaja izjednačio u 56. minuti pogotkom iz slobodnog udarca, dok je odmah po ulasku na teren Kačaniklić u 70. zabio za vodstvo domaćina od 3:2. Za kraj je novu minijaturu izveo Livaja. Rabonom je pokrenuo akciju koju je golom za konačnih 4:2 zaključio Mlakar.

Podsjetimo da su Splićani ranije tijekom priprema na Poljudu svladali Široki Brijeg s 2:1, dok su s Veležom odigrali 1:1.

Prijateljska utakmica: Hajduk - Varaždin 4:2