Objavljeno: Sub 06.07.2019.

Prijateljske: Dinamo dva puta gubio, ali remizirao s Orenburgom

Bez pobjednika (2:2) završila je prijateljska utakmica zagrebačkog Dinama i ruskog prvoligaša Orenburga, a koja je odigrana u Murskoj Soboti.

Dva puta su igrači Orenburga vodili, ali je i dva puta hrvatski prvak uspio izbrisati rezultatski minus, s tim da je Orenburg u četvrtoj minuti sudačke nadoknade imao novu šansu za vodstvo i pobjedu, ali je okvir vrata spriječio treći pogodak te momčadi.

Orenburg je poveo golom Maljarova u 31. minuti, ali je početkom nastavka (u 47. minuti) sjajnim udarcem izjednačio Damian Kadzior. Neodlučnost vratara Livakovića iskoristio je Despotović koji je u 59. minuti doveo Ruse u vodstvo od 2:1, ali je konačnih 2:2 postavio Mario Ćuže, nakon lijepe asistencije Lovre Majera.

Prijateljska utakmica: Dinamo - Orenburg 2:2 (Kadzior 47., Ćuže 72./Maljarov 31., Despotović 59.)