Objavljeno: Sri 05.02.2020.

Prijateljske: Hajduk II sa 6:4 pobijedio Solin!

Nevjerojatnu prijateljsku utakmicu u Splitu su odigrali hrvatski drugoligaši Hajduk II i Solin, a slavila je splitska momčad sa 6:4! Na poluvremenu je Hajduk II vodio 2:1 golovima Čuića. U nastavku su se obje momčadi raspucale te postigle još ukupno sedam golova. Za Hajduk II dva je pogotka postigao Skorup, a po jedan Tolaj i Relota, dok su kod Solina (nakon Repića u prvom dijelu) strijelci još bili Vulikić (dva puta) i Marović.

Vodeća momčad Druge lige, Šibenik, je poražena od Dugopolja 0:2 (strijelci Chinedu i Cerina), dok je u pripremnom razdoblju napokon do pobjede došao Hrvatski dragovoljac koji je s 3:1 bio bolji od Sesveta.

Dinamo II je s 1:0 pobijedio slovenskog prvoligaša Domžale.

Prijateljske utakmice: Hajduk II - Solin 6:4, Sesvete - Hrvatski dragovoljac 1:3, Dugopolje - Šibenik 2:0, Dinamo II - Domžale 1:0