Objavljeno: Čet 05.09.2019.

Prijateljske: Majer, Ivanušec i Bistrović za pobjedu Hrvatske U-21

Hrvatski reprezentativci do 21 godine starosti pripremaju se za početak novih kvalifikacija za odlazak na Europsko prvenstvo.

Idućeg tjedna Hrvatska U-21 ima premijeru, domaću utakmicu protiv Škotske, a kao najava tog ogleda poslužio je prijateljski susret u Velikoj Gorici protiv Ujedinjenih Arapskih Emirata U-23. Mladi Hrvati slavili su zasluženo, s uvjerljivih 3:0.

Hrvatska U-21 bila je dominantna i bolja u ovom susretu, a u prvom poluvremenu suparničku mrežu pogađali su igrači Dinama. Lovro Majer je u 25. minuti zabio za 1:0, a Luka Ivanušec realizirao je jedanaesterac u 37. za 2:0.

U laganom tempu utakmica je nastavljena u drugom poluvremenu u kojem je Hrvatska U-21 ponovno diktirala tempo, a priču s golovima zaključio je Kristijan Bistrović pogotkom u 73. minuti za konačnih 3:0.

Prijateljska utakmica: Hrvatska U-21 - UAE U-23 3:0 (Majer 25., Ivanušec 37.-11m, Bistrović 73.)