Objavljeno: Sri 29.01.2020.

Prijateljske: Novi poraz Hrvatskog dragovoljca

Hrvatski drugoligaši nastavljaju s pripremnim utakmicama za nastavak sezone, a u lošoj formi taj nastavak dočekuje Hrvatski dragovoljac.

Novi je poraz upisao drugoligaš iz Sigeta, a ovaj put je s uvjerljivih 3:0 bolji bio trećeligaš Maksimir. Prvi je pogodak, u prvom dijelu, postigao Abramović iz jedanaesterca, a utakmica je prelomljena na startu drugog poluvremena kada su za Maksimir pogađali Mohač i Tomšić.

Još je uvjerljivija bila Kustošija koja je s 5:1 svladala Vinogradar, najbolju momčad Treće HNL - Središte. U prvom poluvremenu rezultat je bio 1:1 (Banović za Kustošiju, a Prijić za Vinogradar). U nastavku je dva gola za Kustošiju zabio Ljubanović, a po jedan su dodali Šimunić i Matteoni.

Prijateljske utakmice: Hrvatski dragovoljac - Maksimir 0:3, Kustošija - Vinogradar 5:1