Objavljeno: Pet 05.07.2019.

Prijateljske: Novi ruski prvoligaš Soči bolji od Rijeke

Nogometaši Rijeke u Kranju su tijekom petka odradili novu pripremnu utakmicu uoči nove sezone.

Novi ruski prvoligaš Soči bio je bolji tijekom devedesetominutnog nadmetanja s riječkim nogometašima te je slavio s 2:1. Svi su pogoci postignuti u prvom poluvremenu.

Rijeka je povela u 12. minuti kada je u gužvi, nakon kornera, najbolje u skoku reagirao Alexander Gorgon i glavom pogodio suparničku mrežu.

No, do odmora je Soči okrenuo rezultat u svoju korist i na kraju slavio. Prvo je u 22. minuti Aleksandr Karapetjan lijepo izvrtio svog čuvara i izjednačio na 1:1, dok je Jevgenij Pesegov u 38. minuti realizirao jedanaesterac za konačnu pobjedu Sočija od 2:1.

Prvi je ovo poraz Rijeke tijekom ljetnih priprema.

Prijateljska utakmica: Rijeka - Soči 1:2 (Gorgon 12./Karapetjan 22., Pesegov 38.-11m)