Objavljeno: Sub 07.09.2019.

Prijateljske: Pobjede Dinama i Lokomotive, remi Osijeka

Dok je prvenstvena pauza u vrijeme reprezentativnih akcija, neki hrvatski prvoligaši su tijekom vikenda odigrali prijateljske utakmice.

Hrvatski prvak Dinamo gostovao u Križevcima gdje je igrao protiv Radnika i time uveličao 110. rođendan križevačkog nogometa. Slavio je Dinamo 7:0 uz tri pogotka Izeta Hajrovića. Dva je postigao Rešetar, a po jedan su dodali Mišković i i Radić.

Bez Sammira i još nekolicine igrača udarne momčadi Lokomotiva je gostovala kod drugoligaša Orijenta 1919 i pobijedila 3:1. Sve do 78. minute Orijent 1919 vodio je 1:0, ali je zagrebačka momčad u samoj završnici okrenula rezultat.

Osijek je odigrao 2:2 protiv bosansko-hercegovačkog prvoligaša Radnika iz Bijeljine. Pet minuta prije kraja novo osječko pojačanje Mbakogu realizirao je jedanaesterac za konačnih 2:2.

Prijateljske utakmice: Radnik Križevci - Dinamo 0:7, Orijent 1919 - Lokomotiva 1:3, Osijek - Radnik Bijeljina 2:2