Objavljeno: Ned 30.06.2019.

Prijateljske: Poraz Hajduka kod Aluminija u Kidričevu

Nogometaši Hajduka odradili su novu pripremnu utakmicu, ali su ove nedjelje upisali poraz.

Splitska momčad gostovala je u Kidričevu kod Aluminija, a prošle sezone šestoplasirana momčad slovenskog prvenstva pobijedila je 1:0. Jedini je strijelac na utakmici bio Luka Štor u 12. minuti.

Aluminij je ostavio bolji dojam od Hajduka. Igrao je domaćin aktivnije i imao više prilika, a situacija se na terenu donekle promijenila tijekom drugog poluvremena kada je trener Hajduka Siniša Oreščanin promijenio kompletnu momčad.

No, unatoč tome i nešto kvalitetnijem Hajduku do kraja, ostalo je 1:0 za Aluminij. Spomenimo kako je tijekom ovih ljetnih priprema Aluminij odigrao utakmicu bez pobjednika protiv zaprešićkog Intera (2:2).

Prijateljska utakmica: Aluminij - Hajduk 1:0 (Štor 12)