Objavljeno: Ned 04.08.2019.

Prijateljske: Sedam golova Međimurja, remi Cibalije

Još je malo vremena ostalo do početka nove drugoligaške sezone pa tako klubovi obavljaju posljednje pripreme i prijateljske utakmice.

Šibenik, jedan od favorita nove sezone u Drugoj ligi, ostvario je novu pobjedu. S minimalnih 1:0 Šibenik je pobijedio Hrvace, a jedini pogodak postigao je Juričić u 58. minuti.

Cibalia, povratnik u Drugu ligu, je odigrala 1:1 protiv Čapljine (jedini je strijelac za Vinkovčane bio Bajić), dok je Dubrava Tim Kabel prije odlaska na Memorijalni turnir Zvonko Mikolčević svladala Dinamo II s 1:0 pogotkom Tina Džaferovića u 90. minuti.

Najuvjerljiviju pobjedu ostvarilo je Međimurje. Čakovčani su sa 7:1 pobijedili trećeligaša Dugo Selo uz po dva pogotka Šimičića i Ikića.

Prijateljske utakmice: Čapljina - Cibalia 1:1, Šibenik - Hrvace 1:0, Međimurje - Dugo Selo 7:1, Dubrava Tim Kabel - Dinamo II 1:0