Objavljeno: Ned 15.11.2020.

Prijateljske: Zaprešićki Inter svladao Lokomotivu

U Drugoj ligi zaprešićki Inter već duže nikoga ne može pobijediti. No, svladao je s 3:2 Lokomotivu u prijateljskom susretu koji je odigran u stanci zbog reprezentativnih obveza.

Za Lokomotivu su debitirali Nikica Jelavić i Papadopoulos, a prvoligaš je dva puta vodio. Za 1:0 gol je zabio Tahiraj, a za 2:1 Šimić. Vodila je Lokomotiva do 82. minute, ali su od tada do kraja Zaprešićani postigli dva pogotka (Benčić u 82. i Zdunić u 90. minuti). Prvi je pogodak za Inter-Zaprešić postigao Mazalović iz jedanaesterca.

Prijateljski su susret odigrali još Slaven Belupo i Sesvete. Prvoligaš iz Koprivnice je bio uvjerljiv te je pobijedio 5:1. Dva je gola postigao Jeffren, a po jedan su dodali Iličić, Knöll i Marjanović.

Prijateljske utakmice: Lokomotiva - Inter-Zaprešić 2:3, Slaven Belupo - Sesvete 5:1