Objavljeno: Sri 26.02.2020.

Prijateljske, žene: Poraz Hrvatske U-19, pobjeda U-17

Hrvatske nogometne reprezentativke do 19 godina starosti odigrale su prijateljski dvoboj protiv vršnjakinja iz Bosne i Hercegovine.

Opuzen je bio domaćin tog susreta u kojem su slavile BiH reprezentativke s 3:1. Karišumović je u 11. minuti dovela BiH U-19 u vodstvo, ali je u 25. za Hrvatsku U-19 izjednačila Pernar.

No, samo tri minute kasnije gošće su opet vodile golom Krajnić, dok je Karišumović na samom kraju dvoboja postigla svoj drugi pogodak za konačnih 3:1. Ove će dvije reprezentacije odigrati još jedan prijateljski dvoboj (četvrtak, 11 sati).

Hrvatske nogometašice do 17 godina starosti su, pak, u Metkoviću svladale Neretvu s uvjerljivih 6:1. Strijelkinje za Hrvatsku U-17 bile su Matanić (dva puta), Adamović, Verbanac, Novak i Blažević.

Prijateljske utakmice: Hrvatska U-19 - Bosna i Hercegovina U-19 1:3, Neretva - Hrvatska U-17 1:6