Objavljeno: Sri 04.09.2019.

Prijateljske: ZNS i Hrvatska U-20 remizirali uz osam golova

Povodom stote godišnjice Zagrebačkog nogometnog saveza u Kranjčevićevoj su ulici nogometaši iz Selekcije ZNS-a i reprezentativci Hrvatske do 20 godina starosti odigrali prijateljsku utakmicu.

Bila je to prava revijalna utakmica s čak osam pogodaka i bez pobjednika (4:4).

U prvom poluvremenu vrlo lijepe golove postizali su "slavljenici" iz ZNS-a (Darojković i Malekinušić), no s druge su strane uzvraćali Durdov i Šego te se na odmor otišlo uz 2:2.

U nastavku je reprezentacija koju vodi izbornik Ognjen Vukojević povela 4:2 (Kreković i Blagaić iz jedanaesterca), ali je u samoj završnici ZNS ipak izbjegao poraz. Prvo je smanjio Krajačić iz jedanaesterca u 85., a u 87. minuti Banovec je postavio konačnih 4:4.

Prijateljska utakmica: Selekcija ZNS-a - Hrvatska U-20 4:4 (Darojković 13., Malekinušić 44., Krajačić 85.-11m, Banovec 87./Durdov 37., Šego 42., Kreković 61., Blagaić 70.-11m)