Objavljeno: Pet 22.05.2020.

Pripremne: Dinamo s 2:1 svladao Osijek

U petak su pripremnu utakmicu, uoči nastavka sezone, u Zagrebu odigrali Dinamo i Osijek. Pobijedio je Dinamo, vodeća momčad na ljestvici, s 2:1.

Prvi pogodak na susretu postigao je Sandro Kulenović koji je u 20. minuti doveo Dinamo u vodstvo, nakon čega su mreže mirovale sve do završnice ogleda.

Tada je prvo Bernard Karrica u 78. minuti povećao na 2:0, dok je samo minutu kasnije poraz za Osječane ublažio Josip Špoljarić.

Osječkim je nogometašima ovo bila generalna proba prije gostovanja na Rujevici i polufinalnog ogleda Kupa kod Rijeke. Taj je ogled na programu 31. svibnja.

Uz to, Osijek lovi i što bolji plasman na prvoligaškoj ljestvici (trenutačno je peti), na kojoj je Dinamo uvjerljivo prvi i sigurno korača prema novom naslovu prvaka.

Nakon dugo vremena odigrana je tako utakmica na maksimirskom travnjaku, a vrijedi zabilježiti kako je novi Dinamov trener Igor Jovićević na novom poslu tako startao pobjedom.

Pripremna utakmica: Dinamo - Osijek 2:1