Objavljeno: Sri 20.05.2020.

Pripremne: Varaždin s 4:3 slavio kod Lokomotive

Pripremnu utakmicu s čak sedam golova odradili su nogometaši Lokomotive i Varaždina. Gosti iz Varaždina su na Kajzerici slavili s 4:3.

Nakon dvadesetak minuta igre gosti su imali prednost od dva pogotka za koju su bili zaslužni strijelci Drožđek i Penić. Lokomotiva je potom izjednačila na 2:2 do kraja poluvremena golovima Uzunija u 28. i Tucija u 35. minuti.

No, potom opet dolazi red na Varaždince. Posavec u 57. i Benko u 69. minuti iz jedanaesterca vraćaju svoju momčad na prednost od dva gola, dok je konačnih 3:4 postavio Halilović pogotkom u 73. minuti.

Podsjetimo kako za Lokomotivu nastavak sezone kreće 30. svibnja (polufinale Kupa kod Slaven Belupa), dok će se Varaždin boriti za ostanak u HT Prvoj ligi.

Pripremna utakmica: Lokomotiva - Varaždin 3:4