Objavljeno: Pet 20.11.2020.

Prva HMNL: Crnica i Osijek podijelili bodove

Napeta je bila prva utakmica šestog kola Prve HMNL u kojoj su Crnica i Osijek odigrali bez pobjednika 4:4.

Gosti su vodili 2:0 i 3:1 golovima Pandurevića, Nospaka i Gele. No, uslijedio je preokret. Dva pogotka Šamije i jedan Subotića doveli su Šibenčane na prag pobjede jer su do posljednje minute vodili 4:3. Ipak, Crnica nije zadržala vodstvo, a u posljednjoj minuti Šimašek je zabio gol za konačnih 4:4.

Prva HMNL, 6. kolo: Crnica - Osijek 4:4

Subota (21.11.): Alumnus - Novo Vrijeme Apfel (16 sati), Vrgorac - Futsal Dinamo (17:30 sati), Olmissum - Universitas Split (19 sati)

Odgođeno: Uspinjača-Gimka - Square

Redoslijed: 1. Olmissum 12, 2. Square 12, 3. Futsal Dinamo 8, 4. Crnica 8 (+1), 5. Alumnus 7, 6. Novo Vrijeme Apfel 6 (-1), 7. Uspinjača-Gimka 6 (-1), 8. Osijek 5 (+1), 9. Vrgorac 4, 10. Universitas Split 3