Objavljeno: Pet 21.02.2020.

Prva HMNL: Crnica ispustila pobjedu u zadnjoj minuti

Novo Vrijeme Apfel, aktualni prvak Prve HMNL, uspješno je odradilo gostovanje u Splitu, u sklopu 13. kola. Momčad iz Makarske s 2:1 je pobijedila Universitas u ogledu gdje su svi pogoci postignuti u drugom poluvremenu. Bajrušović i Fideršek bili su strijelci za goste, a tek je dvije minute prije kraja počasni gol za Splićane dao Juretić.

Crnica je izgubila korak s Novim Vremenom Apfel, nakon što je na svom terenu odigrala 2:2 protiv Futsal Dinama. Golovima Subotića i Perića domaćin je vodio 2:1 do posljednje minute, ali tada je Šibenčane "zaledio" Grbeša golom za konačni remi.

Uvjerljiv je bio Vrgorac koji je s 8:1 doma svladao Alumnus (tri gola Jelavića, po dva Sesara i Martinca).

Prva HMNL, 13. kolo: Universitas Split - Novo Vrijeme Apfel 1:2, Vrgorac - Alumnus 8:1, Crnica - Futsal Dinamo 2:2

Subota (22.2.): Uspinjača Gimka - Split (20 sati), Square - Olmissum (20:30 sati)

Redoslijed: 1. Novo Vrijeme Apfel 31, 2. Olmissum 27 (-1), 3. Crnica 26, 4. Square 21 (-1), 5. Futsal Dinamo 17, 6. Vrgorac 17, 7. Alumnus 12, 8. Universitas Split 10, 9. Uspinjača Gimka 10 (-1), 10. Split 6 (-1)