Objavljeno: Pet 07.05.2021.

Prva HMNL, doigravanje: Novo Vrijeme Apfel i Crnica igraju treću

Olmissum, aktualni prvak Prve HMNL, prvi je finalist ovosezonskog doigravanja. S kime će Omišani igrati u finalu saznat će se nakon treće utakmice Novog Vremena Apfel i Crnice.

Olmissum je golom Jelovčića u 26. minuti pobijedio Futsal Dinamo u gostima s minimalnih 1:0 i tako s 2:0 u seriji izborio prolaz u finale.

Crnica je, pak, u prvom susretu slavila u Makarskoj, ali je Novo Vrijeme Apfel uzvratilo u Šibeniku s 3:1. Nakon 1:1 na poluvremenu (Žilić za domaćina, Lasić za goste), Bajrušović i Osredkar su golovima osigurali pobjedu gostima. O putniku u finalu tako će odlučivati treća utakmica koja se igra u Makarskoj.

Prva HMNL, polufinale (druge utakmice): Crnica - Novo Vrijeme Apfel 1:3 (serija je izjednačena na 1:1), Futsal Dinamo - Olmissum 0:1 (Olmissum je dobio seriju s 2:0)