Objavljeno: Ned 19.05.2019.

Prva HMNL, doigravanje: Novo Vrijeme Apfel uvjerljivo do 2-0

Novo Vrijeme Apfel povelo je 2-0 u finalnoj seriji doigravanja Prve HMNL. Nakon 2:0 u prvom dvoboju, u drugom su Makarani pobijedili 5:1.

Iako je rezultatski to bila uvjerljiva pobjeda Novog Vremena Apfel, treba reći da je Vrgorac bio vrlo dobar i da je zaslužio bolji rezultat. Kod 0:1, a prije drugog domaćeg pogotka, Vrgorac je imao niz prilika.

Napadao je i u nastavku susreta, ali je na kraju kao jedini ostao samo pogodak Duška Martinca u 31. minuti za 1:3. No, Novo Vrijeme Apfel veliku je većinu svojih prilika iskoristilo i tako došlo na pobjedu do obrane naslova prvaka.

Po dva su pogotka za domaću momčad postigli Eduardo i Igor Osredkar, dok je jedan dodao Vedran Kazazić.

Serija se sada seli u Vrgorac koji će pokušati produžiti ovu finalnu borbu što je više moguće.

1. HMNL, doigravanje, finale, druga utakmica: Novo Vrijeme Apfel - Vrgorac 5:1 (Novo Vrijeme vodi u seriji s 2-0)