Objavljeno: Pet 30.04.2021.

Prva HMNL, doigravanje: Olmissum i Crnica na korak do finala

Odigrane su prve polufinalne utakmice doigravanja Prve HMNL, a finalnoj seriji su se približili Olmissum i Crnica.

Aktualni prvak Olmissum bio je uvjerljiv na domaćem parketu te je pobijedio Futsal Dinamo 3:1. Utakmica je riješena u prvom poluvremenu, nakon kojeg su Omišani vodili 3:0 (strijelci su bili Kustura, Jurlina i Sekulić). U nastavku je Futsal Dinamo tek smanjio golom Prgometa.

U gostima je, pak, do pobjede stigla šibenska Crnica koja je također s 3:1 u Makarskoj bila bolja od Novog Vremena Apfel. Šibenčani su odigrali sjajnu utakmicu, vodili su 3:0, uz dva pogotka Šamije i jednog Stojkovića, dok su Makarani tek u zadnjoj minuti zabili počasni pogodak (Brkić).

U finale će se plasirati momčad koja prva ostvari dvije pobjede.

Prva HMNL, polufinale (prve utakmice): Novo Vrijeme Apfel - Crnica 1:3 (Crnica je povela u seriji s 1:0), Olmissum - Futsal Dinamo 3:1 (Olmissum je poveo u seriji s 1:0)