Objavljeno: Pet 22.04.2022.

Prva HMNL, doigravanje: Olmissum i Futsal Pula poveli

Počelo je doigravanje Prve HMNL, a startne pobjede u četvrtfinalu upisali su aktualni prvak Olmissum i Futsal Pula.

U tvrdoj i dramatičnoj utakmici Olmissum je u Omišu pobijedio Vrgorac 2:1. Svi su pogoci postignuti u uvodnih deset minuta. Za domaćina su strijelci bili Kustura i Sekulić, a za goste Jakovljević. Do kraja je mogao Olmissum uvjerljivije slaviti, ali je i Vrgorac itekako bio opasan i nije bio daleko od iznenađenja, no završilo je s tih 2:1.

Futsal Pula je na domaćem terenu bila uvjerljiva te je svladala splitski Universitas 6:2. Na poluvremenu je bilo 2:2, a u nastavku je uslijedila dominacija domaćina u kojoj su golove dali Dean Moravac, Vukmir, Mataja, Bilić i Grbić, uz autogol Juretića. Oba pogotka za Splićane dao je Gotovac.

U polufinale će se plasirati momčadi koje prve ostvare dvije pobjede.

Prva HMNL, doigravanje (četvrtfinale, prve utakmice): Olmissum - Vrgorac 2:1 (1:0 za Olmissum u seriji), Futsal Pula - Universitas Split 6:2 (1:0 za Futsal Pulu u seriji)

Subota (23.4.): Crnica - Novo Vrijeme (19 sati)

Ponedjeljak (25.4.): Square - Futsal Dinamo (18:30 sati)