Objavljeno: Sub 11.05.2019.

Prva HMNL, doigravanje: Vrgorac izbacio Square i ušao u finale

U finalnoj seriji doigravanja Prve HMNL igrat će aktualni prvak Novo Vrijeme Apfel i Vrgorac.

U petak su Makarani izborili finale, nakon 2-0 u seriji protiv Futsal Dinama, a dvije utakmice bile su dovoljne i Vrgorcu za svladavanje Squarea. Nakon pobjede u Dubrovniku, uspio je Vrgorac slaviti i na domaćem parketu sa 6:3.

Već nakon tri minute igre, Vrgorac je vodio 2:0 (Martinac i Jelavić). Cvjetković u 19. i Pele na startu drugog dijela, u 21. minuti, izjednačili su na 2:2 i vratili nadu gostima. No, uslijedila je nova domaća serija golova za 5:2 (Jelavić, Babić i Jurić). U samoj završnici prvo je Gašpar smanjio na 3:5, a potom Martinac zabio svoj drugi gol za konačnih 6:3.

1. HMNL, doigravanje, polufinale, druga utakmica: Vrgorac - Square 6:3 (Vrgorac je dobio seriju s 2-0), Futsal Dinamo - Novo Vrijeme Apfel 3:6 (Novo Vrijeme je dobilo seriju s 2-0)