Objavljeno: Pet 26.04.2019.

Prva HMNL, doigravanje: Vrgorac se kao prvi plasirao u polufinale

Kao prvi se u polufinale doigravanja Prve HMNL plasirao Vrgorac koji je u seriji s 2-0 svladao Universitas Split.

Obje su utakmice bile neizvjesne, no u oba slučaja sretniji i spretniji bili su Vrgorčani koji su ovog petka slavili u Splitu s 3:2, nakon raspucavanja. Tijekom 40 minuta igre rezultat je bio 1:1: Vrgorac je poveo golom Martinca u 11. minuti, ali je u 32. izjednačio Tustonjić.

Tijekom raspucavanja za Splićane je jedini strijelac bio Trivković, dok su za prolaz Vrgorca pogađali Martinac i Jurjević.

1. HMNL, doigravanje, četvrtfinale, druga utakmica: Universitas Split - Vrgorac 1:1, raspucavanje 2:3 (Vrgorac je dobio seriju s 2-0)

Subota (27.4.): Uspinjača Gimka - Futsal Dinamo (20 sati, 1-0 za Uspinjaču Gimku), Crnica - Novo Vrijeme Apfel (20 sati, 1-0 za Novo Vrijeme), Split - Square (20 sati, 1-0 za Split, uživo na HNTV-u)