Objavljeno: Sub 17.04.2021.

Prva HMNL: Domaćini uspješni u napetim prvim susretima

Domaćini prvih četvrtfinalnih susreta doigravanja Prve HMNL uspješno su obavili startni posao te su poveli 1:0 u seriji koja se igra na dvije pobjede.

No, baš svi domaćini imali su vrlo težak put do slavlja. Novo Vrijeme Apfel je u Makarskoj svladalo Vrgorac 3:2, iako su gosti sve do 29. minute vodili 2:0 (Kozarić i Pervan). No, domaćin je izjednačio zaslugama Horvatha i Brkića, dok je Jelavić u zadnjoj minuti zabio za 3:2.

Crnica je u Šibeniku svladala Alumnus 5:4 pogotkom Šamije u 39. minuti. Domaćin je uglavnom vodio kroz utakmicu, ali Crnicu je sve do kraja strašno mučio Vlado Andrijašević, četverostruki strijelac za goste.

I na kraju, Futsal Dinamo je svladao splitski Universitas 3:1, uz dva gola Prgometa i jedan Čekola.

Prva HMNL, četvrtfinale (prve utakmice): Futsal Dinamo - Universitas Split 3:1 (Futsal Dinamo vodi u seriji 1:0), Crnica - Alumnus 5:4 (Crnica vodi u seriji 1:0), Novo Vrijeme Apfel - Vrgorac 3:2 (Novo Vrijeme Apfel vodi u seriji 1:0), Olmissum - Square 2:0 (Olmissum vodi u seriji 1:0)