Objavljeno: Ned 10.11.2019.

Prva HMNL: Dramatičan remi Vrgorca i Futsal Dinama

U dvoboju petog kola Prve HMNL između Vrgorca i Futsal Dinama postignuto je deset pogodaka, ali pobjednika nije bilo (5:5). Gosti su vodili 3:0 pa je Vrgorac okrenuo na 4:3, a minutu prije kraja gol za konačnih 5:5 postigao je gostujući igrač Penava. Tri je gola za Vrgorac postigao Martinac, dok je trostruki strijelac za goste bio Čekol.

Square je na svom parketu svladao Split 6:3 koji je time ostao na dnu ljestvice. Samo pet minuta prije kraja rezultat je bio 2:2, ali Splićani nisu mogli zaustaviti Pelea koji je dvoboj završio s čak četiri gola.

Prva HMNL, 5. kolo: Vrgorac - Futsal Dinamo 5:5, Square - Split 6:3, Crnica - Olmissum 4:3, Uspinjača Gimka - Novo Vrijeme Apfel 1:4, Universitas Split - Alumnus 4:0

Redoslijed: 1. Novo Vrijeme Apfel 15, 2. Square 10, 3. Olmissum 9, 4. Crnica 9, 5. Universitas Split 9, 6. Alumnus 7, 7. Futsal Dinamo 5, 8. Vrgorac 4, 9. Uspinjača Gimka 2, 10. Split 1