Objavljeno: Pet 06.12.2019.

Prva HMNL: Dramatična pobjeda Crnice, Makarani uzvratili

Nakon pobjede protiv prvaka Novog Vremena Apfel, igrači šibenske Crnice ostvarili su novi uspjeh. U gostima, u dvoboju osmog kola Prve HMNL, Crnica je svladala Alumnus 4:3. Poveli su gosti 3:0 (dva gola Stojkovića i jedan Radića), ali je domaćin uspio izjednačiti na 3:3 uz dva gola Perkovića i jednog Matana. No, u 39. minuti sve se vratilo na gostujuću stranu, a pobjednički je gol postigao Josip Radić.

U derbiju kola Novo Vrijeme Apfel je na domaćem parketu svladalo Olmissum 2:0 i tako mu uzvratilo za poraz u Kupu. Makarani su golove postizali na samom kraju poluvremena. U 19. je strijelac bio Bajrušović, a u 39. minuti Lucao.

Neobično je završila utakmica u Splitu između Universitasa i Uspinjače Gimke. Nije bilo pobjednika, a ni pogodaka (0:0).

Prva HMNL, 8. kolo: Alumnus - Crnica 3:4, Universitas Split - Uspinjača Gimka 0:0, Novo Vrijeme Apfel - Olmissum 2:0

Subota (7.12.): Vrgorac - Square (18 sati), Futsal Dinamo - Split (20 sati, uživo na HNTV-u)

Redoslijed: 1. Novo Vrijeme Apfel 18 (-1), 2. Crnica 16, 3. Olmissum 15, 4. Square 13 (-2), 5. Alumnus 10, 6. Universitas Split 10, 7. Futsal Dinamo 8 (-1), 8. Vrgorac 7 (-1), 9. Uspinjača Gimka 6, 10. Split 2 (-1)