Objavljeno: Sri 08.07.2020.

Prva HMNL: Drugi polufinalni par čine Novo Vrijeme Apfel i Square

Nakon Olmissuma i Futsal Dinama, međusobni polufinalni susret u doigravanju Prve HMNL izborili su igrači Novog Vremena Apfel i dubrovačkog Squarea.

Novo Vrijeme Apfel je u Makarskoj svladalo Alumnus 3:0, ali sve do 25. minute rezultat je bio 0:0. Dodatnu nervozu u nastavku utakmice ipak su razbili strijelci Lucas, Musinov i Pulinho te će aktualni prvak nastaviti svoj put kroz ovosezonsko doigravanje.

Square je na dramatičan način izborio polufinale pobjedom protiv Crnice 7:3, nakon produžetaka. Šibenčani su golovima Vukovića, Škugora i Šamije vodili 3:1 do deset minuta prije kraja. No, tada je Micevski smanjio na 2:3, dok je u 32. Cvjetković izjednačio na 3:3. Gosti su potpuno potonuli u nastavku, a Square se golovima Hrkača, Džankovića i dva puta Mare Đuraša plasirao u polufinale.

U polufinalu će tako igrati Novo Vrijeme Apfel - Square i Olmissum - Futsal Dinamo.

1. HMNL, četvrtfinale: Novo Vrijeme Apfel (1) - Alumnus (8) 3:0, Square (4) - Crnica (5) 3:3, produžeci 7:3