Objavljeno: Ned 22.05.2022.

Prva HMNL, finale: Futsal Pula izjednačila na 1:1

U drugom susretu finalne serije doigravanja Prve HMNL Futsal Pula je na domaćem terenu s uvjerljivih 6:1 svladala Novo Vrijeme. Serija je tako sada izjednačena na 1:1 i seli u Makarsku gdje će se odigrati dvije iduće utakmice. Prva je na rasporedu u petak. Novi prvak postat će momčad koja prva ostvari tri pobjede.

Odlično prvo poluvrijeme ove druge utakmice oduševilo je posebno u 13. i 14. minuti kada su postignuta tri pogotka.

Poveli su gosti i to nakon nove majstorske reakcije Pulinha, ali odgovor domaćina bio je sjajan. Odmah u sljedećem napadu izjednačio je Šulentić, a vrlo brzo nakon toga pogodak za 2:1 Futsal Pule postigao je Bilić.

U drugom dijelu se igralo mnogo opreznije sve do 33. minute kada je Daniel Moravac povećao na 3:1. Uslijedili su naleti gostiju i pritom su golman Luketin i okvir vrata tri puta zaustavljali Makarane.

Kazna za te promašaje je bila žestoka pa su do kraja utakmice zabijali Mataja, Daniel Moravac i Šulentić za konačnih 6:1.

Sjajnu predstavu na kraju je pokvario sudar u kojem su se ozlijedili Mataja i Suton, s tim da je očigledno mnogo teže prošao ponajbolji domaći igrač.

Prva HMNL, doigravanje (finale, druga utakmica): Futsal Pula - Novo Vrijeme 6:1 (serija je izjednačena na 1:1)