Objavljeno: Pet 27.05.2022.

Prva HMNL, finale: Novo Vrijeme korak do naslova prvaka

U trećoj utakmici finala doigravanja Prve HMNL igrači Novog Vremena pobijedili su Futsal Pulu na domaćem terenu u Makarskoj s 4:3.

Povelo je Novo Vrijeme time 2:1 u finalnoj seriji i momčad iz Makarske sada samo jedna pobjeda dijeli do naslova prvaka. Iduća utakmica, u nedjelju, također se igra u Makarskoj.

Nakon prvog poluvremena, Novo Vrijeme je vodilo s uvjerljivih 3:0. Dva pogotka je postigao Blago Gašpar, a jedan Marin Sesar. No, u nastavku dvoboja, od 23. do 35. minute, gosti iz Pule su zabili tri pogotka i izjednačili na 3:3. Golove su dali Dean Moravac, Šulentić i Baisel.

Ipak, vrlo brzo nakon izjednačenja u ulogu junaka susreta uskočio je Jelavić koji je postigao pogodak za 4:3 i veliko slavlje Makarana.

Prva HMNL, doigravanje (finale, treća utakmica): Novo Vrijeme - Futsal Pula 4:3 (Novo Vrijeme je povelo u seriji s 2:1)