Objavljeno: Sub 07.03.2020.

Prva HMNL: Futsal Dinamo iznenadio lidera u Omišu

Futsal Dinamo je iznenadio u Omišu domaći Olmissum, inače vodeću momčad na ljestvici Prve HMNL te je slavio u ogledu 15. kola s 2:1. Igrač utakmice bio je Robert Grbić, inače dvostruki strijelac za goste. Njegov je gol u pretposljednjoj minuti za konačnih 2:1 utišao domaće navijače. Jedini je strijelac za Olmissum bio Jurlina.

Ludu su utakmicu odigrali Uspinjača Gimka i Alumnus, a domaći je sastav pobijedio 7:6. U 16. minuti Uspinjača Gimka vodila je 5:2, ali u 24. je već bilo 5:5. No, tada su Postružin i Toth zabili dva ključna gola za novi bijeg domaćina i konačno slavlje. Dvostruki su strijelci za Uspinjaču Gimku bili Postružin i Otanha.

Prva HMNL, 15. kolo: Olmissum - Futsal Dinamo 1:2, Uspinjača Gimka - Alumnus 7:6, Crnica - Split 5:4, Square - Novo Vrijeme Apfel 6:3, Universitas Split - Vrgorac 2:4

Redoslijed: 1. Olmissum 33, 2. Novo Vrijeme Apfel 32, 3. Crnica 29, 4. Square 25, 5. Futsal Dinamo 23, 6. Vrgorac 20, 7. Uspinjača Gimka 17, 8. Universitas Split 13, 9. Alumnus 12, 10. Split 7