Objavljeno: Sub 08.12.2018.

Prva HMNL: Futsal Dinamo u završnici slomio Alumnus

Teže od očekivanog Futsal Dinamo je pobijedio Alumnus 5:2 u dvoboju desetog kola 1. HMNL. Pet minuta prije kraja rezultat je bio 2:2, no potom je u završnici domaćin zabio tri gola (Kanjuh, Prgomet i Penava) za pobjedu 5:2. Ranije je dva gola za Futsal Dinamo postigao Vedran Matošević.

Jesenje je iznenadilo Uspinjaču Gimku u gostima te je uzelo bod odigravši 2:2. Dva je puta domaća momčad vodila, a tragičar susreta bio je Gordan Duvančić koji je u 39. minuti postigao autogol i tako razveselio svoje suparnike iz Krapine.

Prva HMNL, 10. kolo: Uspinjača Gimka - Jesenje 2:2, Futsal Dinamo - Alumnus 5:2, Novo Vrijeme Apfel - Universitas Split 1:0, Split - Vrgorac 3:0, Osijek Kelme - Square 2:3, Crnica - Brod 035 2:2

Redoslijed: 1. Novo Vrijeme Apfel 25, 2. Square 19, 3. Vrgorac 18, 4. Futsal Dinamo 18, 5. Crnica 17, 6. Uspinjača Gimka 16, 7. Universitas Split 15, 8. Split 10, 9. Alumnus 9, 10. Brod 035 9, 11. Osijek Kelme 4, 12. Jesenje 4