Objavljeno: Sub 09.03.2019.

Prva HMNL: Futsal Dinamo uvjerljiv protiv Squarea

Futsal Dinamo je ostvario uvjerljivu i vrlo važnu pobjedu protiv Squarea (4:1) u 18. kolu Prve HMNL. Futsal Dinamo je time došao na treće mjesto ljestvice, a ujedno se baš drugoplasiranom Squareu približio na četiri boda zaostatka. Svi su golovi postignuti u prvom poluvremenu, a za domaćina su pogađali Kanjuh, Čekol, Prgomet i Matošević. Na drugoj je strani jedini strijelac bio Perić.

Iznenađujuće je Uspinjača Gimka na domaćem parketu odigrala samo 2:2 protiv posljednjeg na ljestvici Osijek Kelmea. Domaćin je vodio 2:0, no gosti su u 36. minuti postigli oba gola za konačnih 2:2 (strijelci Pandurević i Šalaj).

Prva HMNL, 18. kolo: Uspinjača Gimka - Osijek Kelme 2:2, Futsal Dinamo - Square 4:1, Crnica - Split 3:5, Novo Vrijeme Apfel - Vrgorac 4:0, Brod 035 - Jesenje 2:2, Universitas - Alumnus 2:2

Redoslijed: 1. Novo Vrijeme Apfel 46, 2. Square 38, 3. Futsal Dinamo 34, 4. Vrgorac 31, 5. Uspinjača Gimka 30, 6. Universitas 27, 7. Split 24, 8. Crnica 21, 9. Alumnus 19, 10. Brod 035 14, 11. Jesenje 8, 12. Osijek Kelme 6