Objavljeno: Pet 25.03.2022.

Prva HMNL: Futsal Pula bolja od Vrgorca s 4:3

Futsal Pula, drugoplasirana momčad na ljestvici Prve HMNL, upisala je pobjedu u 15. kolu. Na domaćem terenu pulski sastav je pobijedio Vrgorac 4:3 golom Deana Moravca dvije minute prije kraja. Gosti su, inače, vodili do 35. minute 3:2, a ranije u utakmici dva gola za domaćina je dao Vukmir, dok je na drugoj strani dvostruki strijelac bio Guilherme.

U drugom odigranom susretu nije bilo pobjednika. Na Baldekinu su Šibenik 1983 i dubrovački Square odigrali 3:3. Šibenčani su vodili 1:0 i 2:1, a na kraju je domaći igrač Šućur, 37 sekundi prije kraja, pogodio iz kaznenog udarca za konačnu podjelu bodova.

Prva HMNL, 15. kolo: Futsal Pula - Vrgorac 4:3, Šibenik 1983 - Square 3:3

Subota (26.3.): Novo Vrijeme - Alumnus (19:15 sati), Futsal Dinamo - Crnica (20:15 sati)

Nedjelja (27.3.): Universitas Split - Olmissum (17:30 sati)

Redoslijed: 1. Olmissum 28 bodova, 2. Futsal Pula 27 (+1), 3. Square 24 (+1), 4. Futsal Dinamo 21, 5. Vrgorac 21 (+1), 6. Crnica 21, 7. Novo Vrijeme 21, 8. Universitas Split 18, 9. Šibenik 1983 17 (+1), 10. Alumnus 3