Objavljeno: Sub 27.02.2021.

Prva HMNL: Makarani prekinuli niz poraza

Nakon niza od tri utakmice bez pobjede, u 14. kolu Prve HMNL igrači Novog Vremena Apfel ostvarili su uspjeh. Makarani su na gostovanju svladali Uspinjača-Gimku 2:0. Strijelci su bili Jelavić u prvom i Osredkar u drugom poluvremenu.

Crnica je u Šibeniku s 4:3 svladala Alumnus. Dva gola je za Šibenčane postigao Niko Škugor, a pobjednički gol u 39. minuti Matijević.

Prva HMNL, 14. kolo: Uspinjača-Gimka - Novo Vrijeme Apfel 0:2, Crnica - Alumnus 4:3, Osijek - Futsal Dinamo 3:3, Vrgorac - Universitas Split 5:4, Olmissum - Square 3:2

Redoslijed: 1. Olmissum 34, 2. Novo Vrijeme Apfel 25, 3. Futsal Dinamo 23, 4. Crnica 23, 5. Alumnus 20, 6. Universitas 17, 7. Square 17, 8. Vrgorac 17, 9. Uspinjača-Gimka 13, 10. Osijek 9