Objavljeno: Sri 30.10.2019.

Prva HMNL: Makarani slavili kod Vrgorca

U zaostalom ogledu trećeg kola Prve HMNL, u reprizi prošlogodišnjeg finala, Novo Vrijeme Apfel pobijedilo je Vrgorac u gostima 7:4. Time je momčad iz Makarske zadržala stopostotni učinak na startu nove sezone. Ima tri pobjede u tri odigrane utakmice.

No, Vrgorac je na poluvremenu vodio 2:0 golovima Sesara i autogolom Bajrušovića. U nastavku je, pak, uslijedio preokret te su gosti postigli pet golova u nizu za 5:2 (po dva gola Kazazića i Paulinha te jedan Lucaa), dok su do kraja još za Novo Vrijeme Apfel pogađali Bajrušović i Herceg, a za domaću momčad Jurjević i Sesar.

Prva HMNL, zaostala utakmica 3. kola: Vrgorac - Novo Vrijeme Apfel 4:7

Redoslijed: 1. Novo Vrijeme Apfel 9, 2. Square 7, 3. Crnica 6, 4. Universitas Split 6, 5. Olmissum 6, 6. Alumnus 4, 7. Vrgorac 3, 8. Uspinjača Gimka 1, 9. Futsal Dinamo 1, 10. Split 0