Objavljeno: Pet 07.12.2018.

Prva HMNL: Mučenje i pobjede Novog Vremena Apfel i Squarea

U desetom kolu Prve HMNL prvak Novo Vrijeme Apfel i dubrovački Square, drugoplasirana momčad ljestvice, ostvarili su nove pobjede.

No, obje su momčadi vrlo teško došle do novih uspjeha. Novo Vrijeme Apfel u Makarskoj je pobijedilo splitski Universitas s 1:0, a jedini je pogodak, već u četvrtoj minuti, postigao Farias de Souza.

Square je gostovao u Osijeku gdje je pobijedio 3:2 golom Džankovića u pretposljednjoj minuti susreta.

Do boda je Brod 035 stigao u Šibeniku (2:2) u posljednjoj minuti susreta (gol Bundavice), dok je Split s 3:0 svladao Vrgorac golovima Tešije, Kirevskog i Sekulića.

Prva HMNL, 10. kolo: Novo Vrijeme Apfel - Universitas Split 1:0, Split - Vrgorac 3:0, Osijek Kelme - Square 2:3, Crnica - Brod 035 2:2

Subota (8.12.): Uspinjača Gimka - Jesenje (17 sati), Futsal Dinamo - Alumnus (19:15 sati)

Redoslijed: 1. Novo Vrijeme Apfel 25, 2. Square 19, 3. Vrgorac 18, 4. Crnica 17, 5. Uspinjača Gimka 15, 6. Futsal Dinamo 15, 7. Universitas Split 15, 8. Split 10, 9. Alumnus 9, 10. Brod 035 9, 11. Osijek Kelme 4, 12. Jesenje 3