Objavljeno: Pet 08.03.2019.

Prva HMNL: Novo Vrijeme Apfel bez problema protiv Vrgorca

Aktualni prvak 1. HMNL Novo Vrijeme Apfel nastavlja s pobjedama u ovoj sezoni. Ovog su petka Makarani, kao domaćini, u ogledu 18. kola svladali Vrgorac 4:0. Prvi i posljednji pogodak na utakmici postigao je Igor Osredkar, dok su se između toga u strijelce upisivali Kazazić i Eduardo.

Split je u Šibeniku ostvario vrijednu pobjedu protiv Crnice (5:3). Već nakon 15 minuta igre Splićani su vodili 3:0 (dva gola Josipa Sutona i jedan Genarija). Nakon toga je Suton dodao još jedan gol, a posljednji je zabio Kirevski za konačno slavlje Splićana.

U Splitu su, pak, Universitas i Alumnus remizirali (2:2). Domaćin je vodio 2:0 (strijelci Šuljić i Mijić), no gosti su uspjeli izjednačiti (Pezelj i Perković).

Istim je rezultatom završio dvoboj Broda 035 i Jesenja gdje se domaćin spasio poraza golom Petrovića u zadnjoj minuti ogleda.

Prva HMNL, 18. kolo: Crnica - Split 3:5, Novo Vrijeme Apfel - Vrgorac 4:0, Brod 035 - Jesenje 2:2, Universitas - Alumnus 2:2

Subota (9.3.): Uspinjača Gimka - Osijek Kelme (14:30 sati), Futsal Dinamo - Square (18 sati)

Redoslijed: 1. Novo Vrijeme Apfel 46, 2. Square 38 (-1), 3. Vrgorac 31, 4. Futsal Dinamo 31 (-1), 5. Uspinjača Gimka 29 (-1), 6. Universitas 27, 7. Split 24, 8. Crnica 21, 9. Alumnus 19, 10. Brod 035 14, 11. Jesenje 8, 12. Osijek Kelme 5 (-1)