Objavljeno: Pet 14.12.2018.

Prva HMNL: Novo Vrijeme Apfel i Vrgorac uvjerljivi, domaći remi Squarea

Aktualni prvak Novo Vrijeme Apfel ostvario je uvjerljivu pobjedu od 7:0 u Slavonskom Brodu, u susretu 11. kola Prve HMNL. Bez problema su Makarani zadržali pobjednički ritam, a protiv Broda 035 tri je gola postigao Vlado Andrijašević, dok je dva dodao Igor Osredkar.

Vrgorac se poigrao na domaćem terenu s Osijekom te je pobijedio 8:3. Igrač utakmice bio je Luka Suton koji je postigao polovicu pogodaka (četiri) pobjedničke momčadi.

Square je ispustio domaću pobjedu protiv Crnice (3:3). Šibenčanima je bod osigurao Josip Vukičević golom dvije minute prije kraja.

Futsal Dinamo spasio se poraza kod Universitasa Split (1:1) pogotkom Jakova Grcića dvije minute prije kraja. Ranije je u susretu strijelac za domaćina bio Ivor Šuljić. Split je, pak, nadjačao Jesenje u Krapini s 3:1.

Prva HMNL, 11. kolo: Square - Crnica 3:3, Vrgorac - Osijek Kelme 8:3, Jesenje - Split 1:3, Universitas Split - Futsal Dinamo 1:1, Brod 035 - Novo Vrijeme Apfel 0:7

Subota (15.12.): Alumnus - Uspinjača Gimka (19:30 sati)

Redoslijed: 1. Novo Vrijeme Apfel 28, 2. Vrgorac 21, 3. Square 20, 4. Futsal Dinamo 19, 5. Crnica 18, 6. Uspinjača Gimka 16 (-1), 7. Universitas Split 16, 8. Split 13, 9. Alumnus 9 (-1), 10. Brod 035 9, 11. Osijek Kelme 4, 12. Jesenje 4