Objavljeno: Ned 24.03.2019.

Prva HMNL: Novo Vrijeme Apfel rutinski, važna pobjeda Alumnusa

Novo Vrijeme Apfel rutinski je obavilo gostovanje u 19. kolu Prve HMNL. U gostima su Makarani pobijedili Jesenje s 4:0. Po dva je pogotka Novo Vrijeme Apfel postiglo u oba poluvremenu. U prvom su strijelci bili Vuković i Vinicius, a pobjedu su u nastavku potvrdili Babić i Eduardo.

Alumnus je u važnoj utakmici za opstanak na domaćem parketu pobijedio Brod 035 s 5:2. Nije bilo dramatično jer je Alumnus vodio 3:0 i 4:1, a dvostruki je strijelac za pobjednika bio Filip Pezelj. Po jedan su gol dodali Matan, Ledinščak i Markić. Ovom je pobjedom Alumnus preskočio Crnicu i sada je osmi na ljestvici.

Prva HMNL, 19. kolo: Alumnus - Brod 035 5:2, Jesenje - Novo Vrijeme Apfel 0:4, Universitas Split - Crnica 5:2, Vrgorac - Futsal Dinamo 5:3, Square - Uspinjača Gimka 2:3, Osijek Kelme - Split 2:3

Redoslijed: 1. Novo Vrijeme Apfel 49, 2. Square 38, 3. Futsal Dinamo 34, 4. Vrgorac 34, 5. Uspinjača Gimka 33, 6. Universitas 30, 7. Split 27, 8. Alumnus 22, 9. Crnica 21, 10. Brod 035 14, 11. Jesenje 8, 12. Osijek Kelme 6