Objavljeno: Pet 20.05.2022.

Prva HMNL: Novo Vrijeme povelo u finalu

Igrači Novog Vremena iz Makarske poveli su u finalnoj seriji doigravanja Prve HMNL. U gostima je Novo Vrijeme pobijedilo Futsal Pulu s 2:1 te je u potpunosti repriziralo sve s dvije polufinalne utakmice protiv aktualnog prvaka Olmissuma.

Tada je Novo Vrijeme gubilo na gostovanjima u Omišu 0:1, ali je pobjeđivalo 2:1. Točno tako je bilo i u Puli gdje je domaćin poveo golom Lolića već u četvrtoj minuti.

No, na samom kraju prvog dijela Kazazić je izjednačio, dok je u 27. minuti pobjednički pogodak postigao Musinov.

Novo Vrijeme je tako napravilo prvi korak prema naslovu prvaka. Konačni slavljenik bit će momčad koja će prva ostvariti tri pobjede, a drugoj utakmici finala domaćin će također biti Pula, nakon čega serija seli u Makarsku.

Prva HMNL, doigravanje (finale, prva utakmica): Futsal Pula - Novo Vrijeme 1:2 (Novo Vrijeme je povelo u seriji s 1:0)