Objavljeno: Ned 24.11.2019.

Prva HMNL: Odlični Olmissum slavio kod Futsal Dinama

Novi prvoligaš omiški Olmissum nastavlja s odličnim rezultatima ove sezone. Osim što je u Kupu izbacio Novo Vrijeme Apfel, u Prvoj HMNL nalazi se na drugom mjestu ljestvice.

Probio se do tamo nakon što je u šestom kolu, na gostovanju, pobijedio Futsal Dinamo s 2:1.

Domaća je momčad povela golom Čekola u četvrtoj minuti. No, vrlo brzo nakon toga izjednačio je Perišić, dok je u 28. minuti gol odluke postigao Kustura i gostima omogućio novu pobjedu protiv renomiranog suparnika.

Prva HMNL, 6. kolo: Futsal Dinamo - Olmissum 1:2, Alumnus - Uspinjača Gimka 8:1, Split - Crnica 2:2, Vrgorac - Universitas Split 3:1

Kasnije: Novo Vrijeme Apfel - Square (11.12.)

Redoslijed: 1. Novo Vrijeme Apfel 15 (-1), 2. Olmissum 12, 3. Square 10 (-1), 4. Alumnus 10, 5. Crnica 10, 6. Universitas Split 9, 7. Vrgorac 7, 8. Futsal Dinamo 5, 9. Uspinjača Gimka 2, 10. Split 2