Objavljeno: Pet 26.02.2021.

Prva HMNL: Olmissum i Vrgorac slavili u samoj završnici

Sve tri utakmice 14. kola Prve HMNL ovoga petka odlučivale su se doslovno u posljednjim sekundama.

Prvak Olmissum se strašno namučio doma protiv Squarea, ali je ipak pobijedio 3:2. Gosti iz Dubrovnika su vodili 2:0 (Rezo i Konsuo). No, Pavić i Kustura su izjednačili, a onda je Nikola Pavić četiri sekunde prije kraja zabio za pobjedu Omišana.

Vrgorac je s 5:4 bio bolji od splitskog Universitasa. Gosti su golom Hrstića u zadnjoj minuti izjednačili na 4:4, ali je tri sekunde prije kraja Martinac zabio za pobjedu Vrgorca. Martinac je, inače, bio trostruki strijelac.

Osijek i Futsal Dinamo su odigrali bez pobjednika (3:3), a Pandurević je u zadnjoj minuti postigao gol i spasio Osječane od poraza.

Prva HMNL, 14. kolo: Osijek - Futsal Dinamo 3:3, Vrgorac - Universitas Split 5:4, Olmissum - Square 3:2

Subota (27.2.): Uspinjača-Gimka - Novo Vrijeme Apfel (19:30 sati), Crnica - Alumnus (20:15 sati)

Redoslijed: 1. Olmissum 34, 2. Futsal Dinamo 23, 3. Novo Vrijeme Apfel 22 (-1), 4. Crnica 20 (-1), 5. Alumnus 20 (-1), 6. Universitas 17, 7. Square 17, 8. Vrgorac 17, 9. Uspinjača-Gimka 13 (-1), 10. Osijek 9