Objavljeno: Sub 12.10.2019.

Prva HMNL: Olmissum iznenadio Uspinjaču Gimku u gostima

Nakon što je pobijedio Vrgorac u gostima, novi prvoligaš Olmissum je u gostima, u ogledu trećeg kola Prve HMNL, svladao i Uspinjaču Gimku. Bilo je 3:1 za Omišane, iako je domaćin na poluvremenu vodio 1:0 (gol Gudasića). No, u nastavku su rezultat na stranu Olmissuma okrenuli Kustura, Pavić i Sekulić.

Alumnus i Futsal Dinamo su remizirali (3:3). Za domaćina je dva pogotka postigao Dario Markić, dok je u 33. minuti za goste zabio Davor Kanjuh za konačnih 3:3.

Sjajnu su utakmicu u Dubrovniku odigrali Square i Crnica u kojoj je domaćin pobijedio 6:5 te je zasjeo na prvo mjesto ljestvice. Square je do pobjede stigao u posljednjoj minuti kada je gol odluke postigao Leonardo Dos Santos. Inače, činilo se da će Square lako do pobjede jer je vodio 3:0, ali odlični Šibenčani do kraja su mučili favoriziranog domaćina, iako do boda nisu stigli…

Prva HMNL, 3. kolo: Alumnus - Futsal Dinamo 3:3, Uspinjača Gimka - Olmissum 1:3, Square - Crnica 6:5, Universitas Split - Split 3:2

Kasnije: Vrgorac - Novo Vrijeme Apfel (29.10.)

Redoslijed: 1. Square 7, 2. Novo Vrijeme Apfel 6 (-1), 3. Crnica 6, 4. Universitas Split 6, 5. Olmissum 6, 6. Alumnus 4, 7. Vrgorac 3 (-1), 8. Uspinjača Gimka 1, 9. Futsal Dinamo 1, 10. Split 0