Objavljeno: Sub 29.02.2020.

Prva HMNL: Olmissum na prvom mjestu ljestvice

Odličnu su utakmicu u Omišu odigrali Olmissum i Crnica, najugodnija iznenađenja ove sezone u Prvoj HMNL. Taj je dvoboj 14. kola završio slavljem Olmissuma od 6:4 koji je time skočio na sam vrh ljestvice. Do pretposljednje minute rezultat je u Omišu bio 4:4, ali su potom Perišić i Horvat zabili po gol za ogromno slavlje omiške publike. Stjepan Perišić bio je prvo ime susreta te je tri puta pogađao šibensku mrežu.

U derbiju začelja splitski Universitas je u gostima pobijedio Alumnus 2:1 i pritom ga je preskočio na ljestvici. Alumnus je poveo golom Jurića u 13. minuti, no u nastavku su se stvari okrenule golovima Gotovca i Šuljića.

Prva HMNL, 14. kolo: Alumnus - Universitas Split 1:2, Olmissum - Crnica 6:4, Novo Vrijeme Apfel - Uspinjača Gimka 4:4, Futsal Dinamo - Vrgorac 7:3

Nedjelja (1.3.): Split - Square (19:45 sati)

Redoslijed: 1. Olmissum 33, 2. Novo Vrijeme Apfel 32, 3. Crnica 26, 4. Square 21 (-1), 5. Futsal Dinamo 20, 6. Vrgorac 17, 7. Uspinjača Gimka 14, 8. Universitas Split 13, 9. Alumnus 12, 10. Split 6 (-1)