Objavljeno: Uto 23.02.2021.

Prva HMNL: Olmissumu derbi u Makarskoj

U derbi utakmici 13. kola Prve HMNL aktualni prvak Olmissum je slavio u Makarskoj te je pobijedio Novo Vrijeme Apfel 4:1.

Domaćin je poveo ranim golom Kazazića u drugoj minuti, no nakon toga su parketom vladali gostujući igrači. Do kraja poluvremena je izjednačio Jelovčić, a u nastavku su pobjedu gostima osigurali Jurlina, Horvat i Perišić.

Olmissum se tako dodatno učvrstio na prvom mjestu ljestvice te ima čak devet bodova više od Makarana i Futsal Dinama.

Prva HMNL, 13. kolo: Novo Vrijeme Apfel - Olmissum 1:4, Alumnus - Uspinjača-Gimka 4:2, Square - Vrgorac 1:2, Universitas Split - Osijek 6:2, Futsal Dinamo - Crnica 5:4

Redoslijed: 1. Olmissum 31, 2. Futsal Dinamo 22, 3. Novo Vrijeme Apfel 22, 4. Crnica 20, 5. Alumnus 20, 6. Universitas 17, 7. Square 17, 8. Vrgorac 14, 9. Uspinjača-Gimka 13, 10. Osijek 8