Objavljeno: Sub 02.11.2019.

Prva HMNL: Pobjeda Futsal Dinama, Square nastradao u Omišu

Premijernu je pobjedu u novoj sezoni Prve HMNL ostvario Futsal Dinamo. Na domaćem parketu, u duelu četvrtog kola, Futsal Dinamo svladao je šibensku Crnicu 4:0. Inače, sve do dvije minute prije kraja rezultat je bio samo 1:0 (autogol Škugora), ali su u završnici pogađali Šulentić (jednom) i Čekol (dva puta) za uvjerljivo slavlje.

Čak 13 pogodaka postignuto je u susretu u kojem je Alumnus pobijedio Vrgorac 8:5. Prvo ime susreta bio je Filip Pezelj koji je za pobjednika postigao tri pogotka, dok je dva dodao Markić.

Olmissum je s uvjerljivih 5:0 svladao Square u Omišu. Svih pet golova Olmissum je zabio u drugom poluvremenu, a dva je postigao Valerije Jurić.

Split i Uspinjača Gimka su, pak, remizirali (2:2), iako su Splićani vodili 2:0.

Prva HMNL, 4. kolo: Futsal Dinamo - Crnica 4:0, Olmissum - Square 5:0, Split - Uspinjača Gimka 2:2, Alumnus - Vrgorac 8:5

Nedjelja (3.11.): Novo Vrijeme Apfel - Universitas Split (19:15 sati)

Redoslijed: 1. Novo Vrijeme Apfel 9 (-1), 2. Olmissum 9, 3. Square 7, 4. Alumnus 7, 5. Crnica 6, 6. Universitas Split 6 (-1), 7. Futsal Dinamo 4, 8. Vrgorac 3, 9. Uspinjača Gimka 2, 10. Split 1