Objavljeno: Pet 25.02.2022.

Prva HMNL: Pobjede Olmissuma i Novog Vremena

Prvak Olmissum ostvario je novu pobjedu u Prvoj HMNL. U domaćem ogledu 12. kola Omišani su s 3:2 pobijedili Vrgorac. Dva pogotka za Olmissum je postigao Pavić, a jedan Hrstić, dok je oba gola na drugoj strani dao Gašpar.

Novo Vrijeme je na domaćem terenu pobijedilo Futsal Dinamo 2:1 golovima Luke Sutone i Jelavića u prvom poluvremenu. U nastavku su gosti iz Zagreba pritiskali i pokušavali doći do boda ili potpunog preokreta, ali tek je Čekol smanjio na 1:2. Ovom pobjedom Novo Vrijeme se bodovno izjednačilo s Futsal Dinamom (po 18 bodova).

Šibenik 1983 je kao domaćin vodio 1:0, 2:1 i 4:2 protiv splitskog Universitasa, ali je ogled završio bez pobjednika, 4:4. U završnici susreta Radić i Gotovac su postigli golove za goste, za osvajanje jednog boda.

Prva HMNL, 12. kolo: Olmissum - Vrgorac 3:2, Novo Vrijeme - Futsal Dinamo 2:1, Šibenik 1983 - Universitas Split 4:4

Subota (26.2.): Square - Futsal Pula (18 sati), Alumnus - Crnica (19 sati)

Redoslijed: 1. Olmissum 25 bodova (-1), 2. Futsal Pula 21 (-1), 3. Futsal Dinamo 18, 4. Universitas Split 18, 5. Novo Vrijeme 18, 6. Vrgorac 15, 7. Crnica 15 (-1), 8. Square 14 (-2), 9. Šibenik 1983 10, 10. Alumnus 3 (-1)